Grupy parafialne

Liturgiczna Służba Ołtarza

Liturgiczna Służba ołtarza czyli nasi najmłodsi – aspiranci, starsi – ministranci i lektorzy. Grupę tworzy kilkadziesiąt osób, które starają się sumiennie i z wielkim zaangażowaniem służyć Panu Jezusowi przy Ołtarzu w czasie mszy świętej.

Nasi aspiranci, ministranci i lektorzy biorą udział w corocznych rozgrywkach dekanalnych o Mistrzostwo LSO Diecezji Tarnowskiej w Piłce Nożnej Halowej. Odnoszą duże sukcesy o czym świadczą liczne dyplomy, medale i puchary znajdujące się w naszej zakrystii.

DZIEWCZĘCA SŁUŻBA MARYJNA

CHÓR PARAFIALNY SANCTA CATHARINA

CARITAS

Szkolne Koło Caritas

Szkolne koło Caritas działa w naszej parafii już od ponad 2 lat. Jego opiekunką jest siostra Rachela. Grupa naszych wolontariuszy nie jest zbyt liczna ale ich chęci i zapał do niesienia pomocy i dobrej nowiny dla naszych Parafian jest tak duży iż może góry przenosić. Pomoc, którą niosą jest dobrowolna i bezinteresowna, a najlepszą nagrodą dla nich jest móc zobaczyć uśmiech i radość na twarzach osób, którym starają się pomagać.

Szafarze Komunii Świętej

Róże Żywego Różańca